Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Adrian může být zálohou Alisson Becker

  Adrian může být zálohou Alisson Becker

  Liverpool se chystá podepsat bývalého brankáře West Ham a Real Betis Adrian, aby nahradil opuštěného Simona Mignoleta. Mignolet vstoupil do klubu Brugge v neděli večer a Liverpool rychle zareagoval na nábor 32letého Španiela. Klub pracuje na dokončení dohody, takže Adrian na sobě Fotbalové dresy může být okamžitě oznámen jako záloha Alisson Becker.

  Liverpool podepsal bezplatného agenta Adriana, který bude zastupovat brankáře Alisson po odchodu Simona Mignoleta ve výši 8 milionů liber do klubu Brugge. 32-ti letý muž se přestěhoval do Anfieldu poté, co v pondělí podstoupil úspěšnou lékařskou a osobní dohodu.

  K dnešnímu dni Liverpool podepsal pouze pár teenagerů, Sepp van den Berg a Harvey Elliot, spolu s brankářem Adrianem zdarma, aby se přidali do týmu. To je místo toho, abychom se zapojili do podobných akcí jako Manchester City, Man United a Arsenal během letního převodu peněz za účelem posílení toho, co je již silný tým.

  Liverpool údajně jedná s několika týmy Premier League o možnosti vyslat Harryho Wilsona na zapůjčení. Bournemouth je považován za tým, který se nejvíce zajímá o dopředu poté, co byl jeden z jejich klíčových mužů, David Brooks, který má Fotbalové dresy Liverpool velmi rád, vyloučen na tři měsíce.

  Brooks zapůsobil na třešně v minulé sezóně, ve své průlomové kampani v Premier League zaznamenal sedm gólů a vytvořil pět asistencí ve 30 vystoupeních. Bude vyloučen alespoň do listopadu, poté, co utrpěl zranění kotníku během předsezónního období, a Bournemouth vidí Wilsona jako kandidáta, který ho nahradí.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Liverpool

  Reacties

  Note: HTML is not translated!