Cristiano Ronaldo nemůže zachránit akcie společnosti Juventus

Cristiano Ronaldo, který se ucházel o svůj šestý titul Ligy mistrů, vstřelil záhlaví 28. minuty, aby dal Juve dopředu po remíze 1-1 první etapy, ale Donny van de Beek se vyrovnal na Ajax v fotbalové dresy před poločasem. Barcelona je o krok napřed pro obránce Ajaxu Matthijse de Ligta. Blaugrana dokončují detaily dohody, aby porazili konkurenci Juventusu a Bayern Mnichova.

Ajax hrál proti Tottenhamu celkem 24krát v minulosti. Tyto zápasy skončily v osmi vítězstvích pro Ajax, sedm remíz a devět porážek. Ajax ztratil Noussair Mazraoui, deputizing pro pozastavené levý-zpětný Nicolas Tagliafico, k rannému zranění kotníku a štěstí dále opustil je ve 28. minutě. Juventus vydělává za roh, vede dobře navrženou hru na výběr, aby dostal Ronaldo v dres Juventus do vesmíru, a Ajax nemá nikoho poblíž. Je to jako Ronaldo cítil, že Messi ve druhém zápase vstřelil dva góly. Ronaldoů gól přišel stejně, jako Ajax začal budovat tlak. Týmy s menšími postavami si myslí, že je to tak. Ronaldo skóroval 65 gólů v 78 knockout hrách.

Kapitán klubu Juventus a zkušený středový hráč Giorgio Chiellini je připravený vynechat čtvrtfinálovou druhou etapu Champions League proti Ajaxu dnes večer se zraněním. Ajax se setká s Manchesterem City nebo Tottenhamem ve svém prvním semifinále Ligy mistrů po dobu 22 let a mnozí z nich je opět považují za psy.