Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Daniele Rugani zůstane s Juventusem

  Daniele Rugani zůstane s Juventusem

  Agent Daniele Rugani potvrdil, že jeho klient zůstane u Juventusu, navzdory zprávám, které ho spojují s Romy a Arsenalem. O 25 let se říkalo, že je jedním z hráčů, kteří odejdou letos v létě, ale zranění Giorgia Chielliniho změnilo Juveovy plány.

  Rugani na sobě Fotbalové dresy vždy hrál v průměru 40 procent Juveových her v sezóně, protože mu bylo 21 let a před ním jednal se třemi nejlepšími obránci v Evropě. Není mnoho hráčů, kteří se účastní alespoň 50% her Juve.

  Rugani byl po celá léta neustálým tématem přenosu chatování, protože jeho vývoj se zastavil od chvíle, kdy se poprvé objevil jako vyhlídka na hvězdy. Ale když Sarri nyní měl na starosti Juventus, mohl by být v útěkové kampani pod manažerem, který ho nechal hrát svůj nejlepší fotbal v minulosti.

  Poté, co PSG oznámil, že udržují Neymar dříve v týdnu, podepsal Mauro Icardi. Francouzští šampióni si půjčili polarizační Icardi z půjčovny od Inter Milána, kteří dali jasně najevo, že Icardi nemá v klubu budoucnost. Icardi, 26, vstřelil 124 Serie A cílů ve 219 hrách s Inter a připojil se k PSG útoku, který se již může pochlubit Neymarem, Kylianem Mbappeem a Edinsonem Cavanim.

  Sportovní ředitel Juventus Fabio Paratici vyloučil prodej útočníka útočníka Paulo Dybala, který má Fotbalové dresy Juventus před zavřením okna přenosu 2. září. dobrý dojem, protože hráči se často chtějí vrátit, když odešli, naposledy Gigi Buffon a Leonardo Bonucci. 

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Juventus

  Reacties

  Note: HTML is not translated!