Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Frank Lampard ochutnal první porážku

  Frank Lampard ochutnal první porážku

  V pátek Frank Lampard ochutnal porážku poprvé od doby, kdy byl jmenován novým trenérem Blues, a jeho tým utrpěl neočekávanou porážku 1-0 proti J-League straně Kawasaki Frontale.

  Vládnoucí šampióni La Liga ještě letos v létě nehrají zápas, když zápas proti Chelsea odstartuje v Japonsku stánek se dvěma hrami, než v příštím měsíci přijmou Arsenal doma a poté příští měsíc proti Napoli v USA. .

  Kurt Zouma, který má rád Fotbalové dresy, velmi očekává, že zůstane v Chelsea - ale připouští, že potřebuje příští léto na svůj evropský sen pravidelný fotbal. Zouma řekl: „Je pravda, že jsem si užil svůj čas v Evertonu, ale jsem hráčem Chelsea a uvidíme, co se nakonec stane. Centrum Chelsea, back-24, říká, že je lepší všestranný hráč po úspěšné půjčce v Evertonu, který by ho rád vrátil do Goodison Parku na další kampaň.

  V současné době probíhají přípravy na to, aby se Chelsea v úterý ráno postavila proti Barceloně v Rakuten Cupu. Pro Chelsea se mohli jak Tammy Abraham, tak brankář Kepa Arrizabalaga vrátit, když chybí porážka pro Kawasaki Frontale kvůli nemoci.

  Za bývalého šéfa Maurizia Sarriho, který vždy nosí jeho Fotbalové dresy Chelsea, Chelsea v minulé sezóně skončil třetí v Premier League a zvedl trofej Europa League. Blues dokončil 26 bodů za případné mistry Manchester City, ale Lampard říká, že tým musí udělat svůj cíl, aby vyhrál ligu.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Chelsea

  Reacties

  Note: HTML is not translated!