Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Juventus strávil velké hromadění své jednotky

  Juventus strávil velké hromadění své jednotky

  V průběhu let Juventus při hledání této stále nepolapitelné trofeje Ligy mistrů utratil svůj tým. Po velkém podpisu Christiana Ronalda loni v létě se klub přidal znovu a zároveň změnil svého manažera poprvé za pět let. Letos v létě bude muset Turínský klub s dalšími osmi podpisy posunout mrtvé dřevo před koncem letního okna.

  Když Juventus uskutečnil svůj první letní swap, který zahrnul Luca Pellgrini a Leonardo Spinazzola na sobě Fotbalové dresy, vždy existovala možnost, aby bývalý okamžitě půjčil. Není to proto, že Juventus nehodnotil, ale více, aby si hráč s vážným zraněním vyžádal tolik potřebný hrací čas v klubu, který právě strávil v druhé polovině sezóny 2018-19.

  Podle francouzské publikace RMC je Barcelona přesvědčena, že uzavře dohodu pro Neymara. PSG jsou údajně otevřeny dohodě o dohodě mezi hráčem plus peníze pro brazilskou superstar. Zpráva naznačuje, že Philippe Coutinho by mohl být zahrnut do dohody o podpisu Neymara. Tvrdí se, že rozhovory v posledních dnech pokračovaly s Barcelonou přesvědčenou, že se dohodnou na dohodě. Real Madrid byl také spojen s krokem s Neymarem určeným k rozhodnutí.

  Mauro Icardi mohl požádat Inter, aby ho poslal na půjčku Juventusu na konci okna převodu. Napoli a Romové zintenzivňují svůj zájem o bývalého kapitána Nerazzurriho, přičemž se domnívali, že pokud jde o osobní podmínky, dosáhli největšího pokroku. Icardi by však raději počkal na Bianconeri, protože se snaží získat peníze na levnější tah na poslední chvíli. “„ Pokud chce Juventus získat zpět závod v Icardi, Fabio Paratici bude muset vzít nějaké peníze na prodej Mario Mandzukic, který má Fotbalové dresy Juventus velmi rád a Paulo Dybala. “

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Juventus

  Reacties

  Note: HTML is not translated!