Lionel Messi, Barcelona překonat Leganes v 3-1 La Liga Win

Barcelona obnovilo své pětbodové vedení na vrcholu La Ligy s výhrou 3-1 proti Leganes v Camp Nou. V 32. minutě Ousmane Dembele otevřel skóre ve vápně. Lionel Messi v fotbalové dresy vystoupil z lavičky, aby pomohl Barceloně porazit Leganes poté, co byl ohromný výkon Ousmane Dembele krutě ukončen zraněním.

Barca má nedostatek intenzity, kdy začali utkání a byli potrestáni, když Martin Braithwaite, čerstvý od bodování proti Realu Madrid v Copa del Rey midweek, vrazil vyrovnat souboj v 57. minutě.

Messi v dresy Barcelona skóroval šest gólů v posledních čtyřech ligových vystoupeních, aby získal jeho součet pro sezónu na 17 a jeho celkový počet za klub za 400 bodů. Barca se vrátil dopředu, když nahradil Messiho výstřel, který byl pro Ivana Cuellara příliš horlivý. Messi.