Lucas Leiva je oblíbený Liverpool

  V uplynulých letech, Liverpool fanoušci měli spoustu šťastných věcí, a jejich 2019/20 sezóna se zdá být do značné míry poslední tlak na klub cítit dobře. Fanoušci Liverpoolu nedávno provedli anketu na Twitteru, aby zajistili, že legendární Lucas Leiva na sobě Fotbalové dresy vyhrál nejlepšího hráče Lazio sezóny již druhý rok po sobě. Lucas Leiva je oblíbený Liverpool; nikdy nebude legendou talentu, ale ve všech ostatních kategoriích je Scouser. Zdá se, že fanoušci Liverpoolu si stále myslí, že je stejný jako účet Twitter společnosti Lazio.

  Liverpool stráví letos v létě opět velké množství, ale většina lidí věří, že největší slabinou by mělo zůstat stejné. Dokonce i po jeho nejúspěšnější sezóně si sir Alex Ferguson trval na tom, že jeho tým bude obnoven a postaven ze silné pozice, aby zůstal úspěšný. Většina pozorovatelů může zjistit, že ve středu pole chybí kreativita, pokud bude požádán, aby zjistil, kde má Liverpool stále největší prostor pro zlepšení.

  Útočník Liverpoolu Sadio Mane s Fotbalové dresy Barcelona věří, že jeho výkon se v sezóně 2018/19 zlepšil a doufá, že v příští sezoně bude pokračovat. Mane skóroval 26 gólů v 50 vystoupeních ve všech soutěžích a byl jedním z 97 bodů Jurgena Kloppa v lize a zvedl trofej Ligy mistrů v Madridu. 27letý hráč doufá, že v příští sezóně udělá ještě větší pokrok poté, co přizná, že dosáhl pokroku před bodováním. “Abych byl upřímný, myslím, že jsem udělal velký pokrok v dokončení úkolu,“ řekl novinářům.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Barcelona

  Reacties

  Note: HTML is not translated!