Lukaku se připojí k Conti a Inter Milánu

  Evropské zkušenosti a úspěchy Diego Godina a Edina Dzeka daleko převyšují některého ze současných hráčů Inter Milánu a jsou klíčovými hráči svých bývalých klubů Atletico Madrid a Řím. Pokud bude jejich očekávaný převod potvrzen, budou klíčovým faktorem pro přepravu týmu Inter Milán do týmu s obrazem manažera Antonia Conteho, který nosí Fotbalové dresy. Se 189 evropskými soutěžemi může jejich zkušenost ve hře hrát klíčovou roli v Inter Milánské lize mistrů, což je oblast, kterou mistr hry Conti po porážce Juventusu a Chelsea v Evropě nezvládl.

  Antonio Conti potvrdil termín Inter Milánu, aby uzavřel útočník Manchester United Romero Lukaku. Ačkoli Nerazzurri potřebuje, aby více obchodů na financování obchodu, Inter Milán a Manchester United účtují podmínky belgického poplatku. Gazzetta Dello Sport řekl, že Inter Miláno by mělo snížit cenu na 60 milionů eur. Conti doufá, že dokončí dohodu 7. července, což je první den inter Milánského preseason. Lukaku netajil, že se připojí k Conti a Inter Milánu: "Anton Conti se vrátil do Inter Milánu, což je opravdu dobré, protože je pro mě nejlepším manažerem na světě."

  Co se týče pověstí, že Neres s Fotbalové dresy Inter Milan půjde do Inter Milána, do jisté míry objasnil: "Inter Milán? Opravdu nevím. V tuto chvíli se zaměřuji jen na Americký pohár, pak budu zvažovat svou budoucnost." Ty jsou z opatrné rétoriky Brazílie naznačují, že odlet Ajaxu se může odehrát letos v létě, ale je nepravděpodobné, že až do konce amerického poháru uvidíme velký pokrok. Po akvizici Inter Milánu v Lille Nicolas Pepe, Liverpool a Manchester United mohou letos v létě vynechat jeden ze svých transferových cílů. Liverpoolský klub s největší pravděpodobností napadne podpis Inter Milána, L'Equipe uvádí, že objekt Jurgen Klopp je "speciální favorit".

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Inter Milan

  Reacties

  Note: HTML is not translated!