Notice: Undefined offset: 2 in /home/admin/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Napoli vrhl držitele na 3: 0 přátelsky

  Napoli vrhl držitele na 3: 0 přátelsky

  Napoli odstartuje evropskou elitní klubovou soutěž 2019-20 proti Liverpoolu v úterý večer, necelé dva měsíce poté, co přátelsky hodil držitele 3: 0.

  Dries Mertens na sobě Fotbalové dresy vstřelil v jedné polovině porazit Sampdoria v Stadio San Paolo v sobotu večer. Když mluvil po zápase, Ancelotti řekl: „Bylo to dobré zobrazení a my jsme si zasloužili vítězství.

  “Rozhodl jsem se hrát centrálně Fabiana [Ruize], aby nám pomohl získat větší majetek. Mít [Piotr] Zielinskiho v udržovací roli je užitečné kvůli jeho dlouhému průchodu a myslím, že rád útočí do vesmíru.”

  Napoli vpřed Lorenzo Insigne říká: „Doufám, že se dostanu do finále Ligy mistrů a vyhraji ji“ a že „nevybral jsem si Mino Raiolu, abych odešel.“

  Ancelottiho přátelství s Jürgenem Kloppem vedlo k těmto předsezonním hrám, protože každý z nich se před začátkem sezóny otestoval proti vysoce kvalitní opozici.

  Neapolský trenér Carlo Ancelotti má ve své druhé sezóně několik nových lákavých možností. Náhradník Fernando Llorente, který měl na sobě Fotbalové dresy Napoli, debutoval a v sobotu vyhrál nad Sampdoria druhý gól Dries Mertens.

  Llorente je úplný útočník. Protože je tak vysoký, každý si myslí, že je jen staromódní středový útočník, ale může hrát fotbal a má skvělou techniku,“ řekl Ancelotti. "Mám nyní k dispozici mnoho možností útoku."

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Napoli

  Reacties

  Note: HTML is not translated!