Oznámení Mina Raioly

  Agent De Ligt Mino Raiola, který hovořil s nizozemskými novinami „De Telegraaf“, řekl: „Všechno, co chybí, je dohoda mezi Juventusem a Ajaxem o poplatcích.“ Zdá se nepravděpodobné, že to bude problém a že to přinese v blízkosti jednoho z nejdelších běžeckých ság v létě. Může se to zdát, že tahle sága transferu se vlekla dál a dál, ale ve skutečnosti bylo okno otevřené jen týden, a teď se zdá, že Matthijs de Ligt, který má rád jeho Fotbalové dresy, si zvolil další cíl.

  Romano vlastně přiznává citace agentovi de Ligtovi, Mino Raiolovi, který potvrzuje přesun do osminásobného šampiona Serie A: „Matthijs se s Juve dohodl na osobních termínech. Raiola říká, že De Ligt nebude nutit únik, ale dal jasně najevo, že chce vstoupit do italských obrů. Juventus nabídl Ajax € 65m (£ 58m / $ 73m) pro De Ligt - € 55m (£ 49m / $ 62m) dopředu s € 10m (£ 9m / $ 11m) v bonusech, ale celkový pokles se pohybuje kolem € 10m.

  Fox Sports dnes oznámila, že Cristiano Ronaldo, který má rád svůj Fotbalové dresy juventus, by rád viděl hru Romelu Lukaku pro Juventus. Stará dáma v Turíně prochází generální opravou a se starým Marioem Mandzukicem se zdá, že letos v létě může být přijat i útočník. Juventus je v naprosto dokonalé pozici, aby utratil 75 milionů eur, protože Lukaku je v tom moc ceněn.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy juventus

  Reacties

  Note: HTML is not translated!