NÁKLAD

  Reklamační řád

  Vaše spokojenost je zaručena při nakupování na fotbaloveset.com. Zboží může být vrácen k výměně vadného dokud nebude k dispozici do 5 dnů žádost o návrat ode dne převzetí zboží uvedeny. Zboží lze vrátit na vrácení peněz nebo dobropis, pokud se nepoužívají, dokud nebude k dispozici do 5 dnů po obdržení jejich vkladu požadavek na návrat. Poplatek může požádat o náhrady.

  Testujeme naše produkty, než začnete nabízení k prodeji. Také jsme kontrolovat každý kus zboží předtím, než loď všech příkazů. Pokud nejste schopni použít jakýkoli produkt, obraťte se na nás, jak budeme rádi pomůžeme. fotbaloveset.com neručí za škody, které se vyskytují v zařízeních nebo příslušenství během nebo po použití.

  Výměna

  Vadné zboží může být použita pro stejné položky, za předpokladu, že návratnost je zapotřebí do 5 dnů od převzetí zboží, které mají být směněna prezentovány. Žádná výměna bude provedena po tuto dobu 5 dnů. Případné náklady na dopravu jsou nevratné.

   

  náhrady

  Zboží lze vrátit za plnou náhradu za předpokladu, že:

  1 o návratu musí být provedena do 5 dnů od obdržení zboží předložené.

  2 nebyl nikdy použit tento článek.

  3 Všechny obalový materiál, obaly, jsou manuální (y), záruční list a součástí příslušenství, dílů a příslušenství, s návratem zboží.

  4 poplatku se zpáteční adresou hradí zákazník.

  Jakékoliv vrácení zboží, které nesplňují výše uvedené podmínky pro předmět plné náhrady vrátit ke zvýšení. CDSC budou zdarma použity na jakékoliv zboží, které mají láhev otevřený nebo chybí obalový materiál, obaly, návod k obsluze (y), záruční list, doplňky, díly a / nebo zásoby.

  Žádné výnosy budou pro zboží, které znetvořených, poškrábaný, zneužívaným nebo chybí původní obal je poškozen přijat. V tomto případě se žádná náhrada nebo výměna být poctěn a zboží bude vráceno zákazníkovi na náklady zákazníka. V případě, že zákazník není ochoten zaplatit za poštovné, bude zboží zlikvidovat.

  Upozorňujeme, může se rozhodnout, že vrátí v plné výši vráceného zboží, pokud zjistíme, že je to vhodné.

  Náhrady budou provedeny ve stejné podobě platby za koupi obvykle do 14 dnů.

   

   nevratné Box

  1 nelíbí výrobku, který po dostat.

  2 Kontaktujte nás na podrobnosti, než si koupit od nás, pokud si nejste jisti, o velikosti. V opačném případě nebudeme akceptovat špatnou požadavek velikosti se vrátí.

  3 Standardní rozměry zpochybněna.

  4 Kontaktujte nás na podrobnosti, než si koupit od nás, pokud si nejste jisti materiálu. V opačném případě nebudeme akceptovat špatnou požadavek materiál vrací.

  5 Nechcete naše produkty.

  6 fotbaloveset.com udržoval správnou interpretaci našich návratové politiky.