Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 AC Milan útočník Krzysztof Piatek

  AC Milan útočník Krzysztof Piatek

  Gianluca di Marzio hlásí, že bývalý manažer AC Milán Gennaro Gattuso, který byl během léta vystřídán, vede linii, která nahradí jiného bývalého milánského manažera Carla Ancelottiho v Napoli.

  Stefano Pioli se chystá přepnout AC Milán ze 4-3-3 na 3-4-1-2, aby mohl ubytovat Zlatana Ibrahimoviče po boku Piateka nebo Leaa, kteří nosí Fotbalové dresy AC Milan po lednovém transferovém okně. Spínač bude také tlačit záda křídel, Theo a Conti, dále vpřed, zatímco se spoléhá na zadní záda, aby pokryla defenzivní povinnosti vzhledem k chybám vystaveným zádům křídla po celou sezónu.

  Rocco Commisso má v úmyslu kupovat hráče v nadcházejícím Mercatu, kde La Viola momentálně seděla na 13. místě v tabulce, pouhých pět bodů nad zónou propadu. V důsledku toho bude Fiorentina pravděpodobně aktivní na trhu s transfery a Milan by jim mohl nabídnout příležitost posílit svůj tým, protože čtyři hráči přitahují jejich zájem.

  Šéf Atletica Madrid Diego Simeone má zájem o myšlenku podpisu útočníka AC Milána Krzysztofa Piatka na Fotbalové dresy. Diario AS dříve nahlásilo, že Simeone požádal vedoucí klubů, aby prozkoumali trh pro číslo devět, a byl vypracován seznam čtyř možných cílů, z nichž jedním je Piatek.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy AC Milan

  Reacties

  Note: HTML is not translated!