Arsenal 1, Wolves 3

  Cíle Rubena Nevese, Matta Dohertyho a Diogo Joty pomohly Wolves k vítězství 3-1 nad Arsenalem, který skóroval pozdní útěchu přes hlavičku Sokratis'. Střelci, kteří chyběli Pierre-Emerick Aubameyang a udělali sedm změn v jejich sestavě, byli lepší stranou v úvodních 20 minutách, ale poté dostali mauling. Hráč hostí Ruben Neves v dres Arsenal skóroval před brankářem soupeřovu střelu.

   

  Portugalský útočník byl nehratelný a obhajobu Arsenalu nechal ve svém čase znovu a znovu, když na ně jezdil s intenzitou a jízdou, která byla v řadách návštěvníků bezkonkurenční. Strana Unai Emeryová byla ohromená, když se Wolves vzpamatoval z pomalého startu, aby se ujal vedení s neuvěřitelným přímým kopem Ruben Neves. Ruben Neves v fotbalové dresy je vzal a běžel s slavným volným kopem krátce před půlhodinovou značkou, zatímco Matt Doherty a Diogo Jota dali hru do postele před intervalem po nějaké velkorysé obraně ze strany Unai Emery. 

   

  Arsenal odstartoval zápas na Molineux silně, ale nikdy se z úvodního gólu Neves po 28 minutách nepodařilo získat zpět. Arsenal se stal posledním z šesti nejlepších klubů divize, aby ochutnal porážku v Molineux, kde Chelsea, Liverpool a Manchester United v této sezóně porazili. Vítězství zvýšilo Wolvesovy vlastní šance na zajištění evropského fotbalu pro příští sezónu, když se přesunuli zpět na 7. místo.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres Arsenal

  Reacties

  Note: HTML is not translated!