Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Chelsea proti Leicester City s 1-1 remízou

  Chelsea proti Leicester City s 1-1 remízou

  Chelsea odhodil šanci získat své první vítězství sezóny s 1-1 remízou proti Leicester City na Stamford Bridge v neděli. Brzy první úder z poloviny Mason Mount, který měl na sobě Fotbalové dresy, dal Bluesovi slim vedení na 60 minut, než Wilfred Ndidi porazil Cesara Azpilicuetu ve vzduchu, aby se vyrovnal z rohu.

  Frank Lampard vždy počítal s takovými příležitostmi. Věděl, že by při jeho návratu do klubu, kde je tak milovaný, byly smíchány všechny frustrace, které se mu vracejí, hry, kde je jeho tým vystaven jako nedokončené dílo, když se zdá, že se tato mezera mezi prvními dvěma neustále zvětšuje větší. Toto přijetí neznamená, že je snazší vzít.

  Lampard s potěšením prorazil vzduch, než se otočil a rozzlobeně se usmál na svého koučujícího personálu. Mount na sobě Fotbalové dresy Chelsea byl s ním v loňské sezóně na půjčce v Derby County, kde Lampard zahájil svou manažerskou kariéru a integrace 20letého absolventa akademie do Chelsea 1. XI je ústředním pilířem bývalého anglického záložníka, který se snaží dosáhnout Klub West London je konkurenceschopný i přes zákaz převodu, pod kterým jsou.

  Obvykle by návštěva Chelsea v srpnu nebyla kontextem, ale strana Franka Lamparda je do značné míry nedokončenou prací. Je-li Leicester důvěryhodnou hrozbou pro prvních šest, což by mělo být jejich cílem, pak jsou to dny, kdy se dá dokázat, že to je postaveno na něčem více než Rodgersově pěnivém optimismu.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Chelsea

  Reacties

  Note: HTML is not translated!