Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Cristiano se vrátil do španělského hlavního města

  Cristiano se vrátil do španělského hlavního města

  Jedno desetiletí po přistání v Madridu jako nejdražší fotbalista na planetě a jako nejnovější Madrid v Madridu se Cristiano Ronaldo vrátil do španělského hlavního města a získal cenu MARCA Legend. Portugalský útočník během akce hovořil o své kariéře a přemýšlel o svých devíti letech ve Španělsku. "Toto je jedno z nejkrásnějších měst na světě," řekl. "Hodně cestuji, ale neviděl jsem mnoho měst, jako je Madrid." Doufám, že se vrátím do Madridu co nejdříve, protože je to město, které miluji. “

  James Rodriguez na sobě Fotbalové dresy byl informován, že může zůstat v Bernabeu příští sezónu. Po návratu do Madridu letos v létě po dvouleté půjčce se očekávalo, že se James - který Real podepsal za 80 milionů EUR v roce 2014 - okamžitě pohne, vzhledem k jeho dříve skalnímu vztahu s trenérem Los Blancos Zinedine Zidane.

  Kdykoli skutečný trenér Zinedine Zidane hovořil o Bale nebo budoucnosti velšské internacionály v klubu, bylo to s brutální upřímností. "Nikoho jsem nerešpektoval," řekl Zidane po nedávném přátelství proti Arsenalu v USA. „Klub se vypořádává s jeho odjezdem.“ Avšak agent Bale, Jonathan Barnett, řekl francouzské publikaci Le Journal du Dimanche, že „je to docela jednoduché, Zidane, který měl Fotbalové dresy Real Madrid, nemá rád Gareth,“ řekl. "Mezi nimi není žádný vztah, nikdy tam nebyl."

  Francouzský trenér si v předsezonním období zcela jasně vyjasnil své pocity ohledně toho, kde s ním Mariano stojí. Španělsko-dominikánský útočník se v žádných hrách proti Bayern Mnichov, Arsenal nebo Atlético Madrid nezúčastnil - ani jako startér, ani jako jeden z 31 náhradníků, které Zidane udělal během tří her Mezinárodního poháru mistrů.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Real Madrid

  Reacties

  Note: HTML is not translated!