Dominance Arsenalu měla vyústit v další cíle

  Arsenal v Emirates vzbudil vzrušení proti Manchesteru United a lze s jistotou říci, že Granit Xhaka získal určitou podporu při jeho snaze zůstat. Xhaka byl v palebné linii dříve v sezóně poté, co zuřivě reagoval na fanoušky, kteří ho vyprovokovali, když byl v říjnu nahrazen remízou 2-2 doma v Crystal Palace. "Opravdu ho mám rád." Pokud ho dostaneme na palubu, může být pro tento fotbalový klub skvělým hráčem, “řekla Arteta. Xhaka, na sobě Fotbalové dresy, na nás všechny zapůsobí.

  Dominance Arsenalu měla vyústit v další cíle, ale píšťalka na plný úvazek vrhla na emiráty věrné serenadování jejich týmu po pozitivním zobrazení. Xhaka byl součástí strany, když Arsenal vyhrál svůj první domácí ligový zápas od začátku října porazením Manchester United 2-0 ve středu večer. Nelze popřít, že vyhrál své arsenal dres stále více vyznamenání.

  Kromě Ainsley Maitland-Niles nikdo nezískal míč zpět víc než švýcarský záložník, který byl dnes všude na hřišti. Xhaka je na Gunners od roku 2016, kdy dorazil z Borussia Mönchengladbach. Arsenal se po vítězství posunul na 10. místo v tabulce Premier League.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy arsenal dres

  Reacties

  Note: HTML is not translated!