Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Hazard je velkým fanouškem ceny PSG

  Hazard je velkým fanouškem ceny PSG

  Hvězda Real Madrid připouští, že je velkým fanouškem ceny PSG a v rozhovoru s Le Parisien dokonce Hazard navrhl, že pokud by mohl pomoci, aby k tomuto kroku mohlo dojít, když by k němu přiměl Mbappe, udělal by to.

  Hazardův šéf Zinedine Zidane se netajil svou touhou přivést senzačního Francouze do španělského hlavního města, aby se postavil vedle Hazarda na sobě Fotbalové dresy Real Madrid, ačkoli supremo Los Blancos také ví, že by to pravděpodobně vyžadovalo velmi vysoký poplatek, možná rekordní obchod, udělat to tak.

  Svůdná operace Leonarda je v plném proudu, aby přesvědčila Mbappého klan, nyní je čas na rozšíření francouzského dobrodružství v PSG.

  Francouzská mezinárodní Mbappe byla čtvrtá v užším seznamu pro Ballon d'Or v roce 2018 a získala Kopa Trophy, která byla představena nejúspěšnějším hráčům mladším 21 let.

  Mbappé a jeho doprovod ještě nejsou plně přesvědčeni o podpisu nové dohody s PSG. Poslední dvě sezóny boje Ligy mistrů vyvolaly oheň vzrušení, který Mbappé měl o hraní pro velký klub nejblíže k jeho dětskému městu Bondy.

  Zinedine Zidane vyjádřila obdiv ke Kylian Mbappe, který měl Fotbalové dresy před střetnutím Real Madrid s PSG v Lize mistrů.

  “Znal jsem ho už dlouhou dobu. Miloval jsem ho dlouho, ale jako první. Nejdříve sem přišel na soud. Zítra sem přijde jako soupeř,” řekl Zidane.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Real Madrid

  Reacties

  Note: HTML is not translated!