Hernandez přijel do Milána

  Stojí za to připomenout, že záložník Real Madrid přivedl Bobana k slzám se svou emocionální řečí poté, co vyhrál cenu The Best. "Chtěl bych se zmínit o svém idolu, chorvatském kapitánovi ve Světovém poháru, o mé skvělé inspiraci, Bobanovi," Modric měl v té době na sobě pěkný Fotbalové dresy. "Ten chorvatský tým nás inspiroval. Doufáme, že budeme sloužit jako inspirace pro příští generaci." Všichni můžeme být nejlepší, s tvrdou prací, vírou a odhodláním. Všechny sny se mohou splnit, “řekl vítěz Ballon d'Or.

  V současné době Modric neodpověděl Bobanovi. Milán zvažoval vítěze Ballon d'Or jako alternativu ke svému spoluhráči Dani Ceballosovi, ale tvůrce hry nechal vědět, že nemá v úmyslu opustit Real Madrid kdykoliv, podle Gazzetta Dello Sport. Smlouva Modrica má vypršet v červnu 2020 a Boban si myslel, že jeho krajan může být ochoten opustit španělské giganty, ale jeho nabídky byly odmítnuty a nyní se předpokládá, že chorvatský záložník vypadá, že bude nabídnut nový kontrakt. Madrid.

  Real Madrid vlevo Theo Hernandez s novým Fotbalové dresy AC Milan přišel do Milána před lékařskou službou v Rossoneri. Levá záda byla v posledních několika dnech v rozhovorech o přesunu do San Siro a nyní byl odsouhlasen tah. Podepíše se do klubu za poplatek 20 milionů eur a nebude se jednat o půjčku. Hernandez byl zaměřen Paolo Maldini, který byl tento měsíc povýšen na technického ředitele v Miláně. Hernandez, 21 let, vystoupil v rámci systému Atletico Madrid pro mládež před odjezdem do Realu v roce 2017 a podepsal šestiletou smlouvu.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy AC Milan

  Reacties

  Note: HTML is not translated!