Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Jeden ze čtyř místopředsedů Arsenalu - Hector Bellerin

  Jeden ze čtyř místopředsedů Arsenalu - Hector Bellerin

  Xhakaovo střídání během nedělního 2-2 remízy s Crystal Palace bylo přivítáno sarkastickým rozveselením a kapitán Gunners odpověděl házením paží do vzduchu a sevřením uší. Sedmnáctiletý pak viděl, jak se u domácích fanoušků ucpal ústa, než si sundal košili a zaútočil dolů po tunelu.

  Hector Bellerin na sobě Fotbalové dresy Arsenal, jednoho ze čtyř místopředsedů Arsenalu, tweetoval v pondělí: „Všichni jsme lidé, všichni máme emoce a někdy s nimi není snadné se s nimi vypořádat. ‘Je čas se navzájem zvednout, nikoliv se navzájem odtlačovat. Vyhrajeme pouze tehdy, když jsme spolu. “Podle Telegrafu zřejmě Emery přijde o práci, pokud Arsenal opět nedokončí první čtyři Premier League.

  Pepe i Pulisic dorazili do Premier League přes léto. Arsenal utratil rekordní rekord v hodnotě 72 milionů liber, aby podepsal mezinárodní Pepe z Pobřeží slonoviny z Lille. V lednu 2018 se Chelsea dohodla na Pulisicu s obchodem ve výši 58 milionů liber, ale hvězda USA byla okamžitě půjčena zpět Borussia Dortmund, než v létě přešla na most Stamford Bridge.

  Jose Mourinho byl také skeptický ohledně schopnosti Aubameyangu vést linii a cítil, že není dost dobrý zády k cíli. Portugalský šéf se rozhodl podepsat Romelu Lukaku na sobě místo toho Fotbalové dresy - ale Aubameyangův rekord v Emirátech musel nechat Spojené náčelníky přemýšlet, co by mohlo být.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Arsenal

  Reacties

  Note: HTML is not translated!