Karim Benzema ušetří Real Madrid v 3-2 Vyhrát

  Karim Benzema se zvlnil v pozdním vítězi, protože Real Madrid zvítězil podruhé v mnoha zápasech od doby, kdy se Zinedine Zidane vrátil jako manažer a porazil Huesca 3-2 v Santiagu Bernabeu. Isco byl jedním z těch hráčů a středoevropský záložník vyrovnal po 25 minutách, když po dobré práci od Benzema v Real Madrid fodboldtrøjer poklepal z blízkého dosahu, aby z něj udělal dva góly.

   

  Benzema vzala mistrovskou střelu v 88 ', aby opustila tři body na Bernabeu. Přestože Real Madrid již v současné sezóně nebojuje o žádný důležitý cíl, Zidane riskoval, zejména když Huesca projednával hru napříč polem a byl na pokraji branek. Zinedine Zidane jistě pozvedl několik obočí, když byl odhalen jeho počáteční XI.

   

  Marcelo v fotbalové dresy byl také několikrát okraden o majetek. Jeho špatný dotek a hloupé rozhodování dal Zidanovým mužům pod zbytečný tlak. Navzdory tomu, že se Benzema několikrát přiblížila, Brahimovi Diazovi, který byl v první polovině září, se podařilo najít Isco v boxu, který vyrovnal.

   

  Bale byl těžce spojený s pohybem pryč od Bernabeu, a mohl být vyložen dělat prostor pro Hazard. Madrid byl předtím odložen dělat krok pro Chelsea vpřed kvůli jeho 150 miliónům euro žádat cenu. Huesca otevřela bodování poté, co Ezequiel Avila získal lepší Nacho, a vytvořil 19letého kolumbijského útočníka Cucho Hernández za skvělý výsledek.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy Real Madrid fodboldtrøjer

  Reacties

  Note: HTML is not translated!