Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Klopp odmítl několik velmi bohatých klubů

  Klopp odmítl několik velmi bohatých klubů

  Luca Zidane od té doby, co opustil Real Madrid, nelituje a je rád, že v Racing Santander najde pravidelnější minuty. Francouz tráví sezónu v půjčce u Racing, kde se ocitl jako brankář s první volbou. „Byla to velká změna,“ řekla o změně Luca Zidaneová. „Lituji, že opustím Real Madrid. Uvidíme, co se stane za pár let. Chápu, že je normální ptát se na Real Madrid, ale nejsem tam. “

  James Rodriguez na sobě Fotbalové dresy Real Madrid se v pondělí vrátil na trénink se ostatními spoluhráči a Zinedine Zidane přemýšlí o tom, že ho v sobotu uvede do startovní sestavy Real Madrid proti Real Mallorca. Ačkoli kolumbijský pracuje v tělocvičně s Lucasem Vazquezem a Brahimem Diazem od pátku, zúčastnil se posledního tréninku v Madridu. Mezitím byly Luka Modric a Gareth Bale zraněny v zápase mezi Chorvatskem a Walesem, a proto jsou pochybné o nadcházejícím setkání LaLiga Santander v Los Blancos.

  “Rozhovor s Kloppem jsem vedl před pár lety,” odhalil Fowler Zrcadlo. “Řekl mi, že odmítl několik velmi bohatých klubů, jeden z Manchester United a druhý pravděpodobně Real Madrid, protože se mu nelíbilo, jak se zaměřují výhradně na obchodní zájmy.” Řekl, že Liverpoolu má rád, protože mají rovnováhu. mezi penězi potřebnými k dosažení vrcholu a historií a identitou klubu a jejich fanoušků.

  V srpnu byl Neymar na sobě Fotbalové dresy na přední a zadní straně a do 20. srpna chtěl přesunout do Real Madrid. V tu chvíli, když klub opustil nabídku, se podíval do Barcelony a poslouchal svého přítele Lionela Messiho, který ho nechtěl vidět oblečeného ve slavné bílé soupravě. Potenciální přesun do Barcelony nebyl nikdy pravděpodobný, i když předložil 20 milionů eur ze svých vlastních peněz, aby tento rozdíl vyrovnal, protože nabídka společnosti Blaugrana nesplnila požadavky PSG.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Real Madrid

  Reacties

  Note: HTML is not translated!