Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Liverpool má pevnou přilnavost na prvním místě

  Liverpool má pevnou přilnavost na prvním místě

  Liverpool má pevnou přilnavost na prvním místě v anglické Premier League s celých 24 bodů z osmi zápasů. Díky penalizaci za zastavení proti startu Leicester City během víkendu se mocní červení vyhnuli remízu, která by zpomalila, ale stěží se zastavila, jejich výstup na vrchol stolu. Pocházející z minulé sezóny, kdy byl Liverpool zapleten do jednoho z nejvíce sporných titulních závodů v historii Premier League s případným šampionem Manchester City, Liverpool má 17 po sobě jdoucích ligových vítězství.

  Možná, že Klopp na sobě Fotbalové dresy Liverpool má nadšený pohled na historii a pamatuje si rizika spojená s sprintováním prvních 100 metrů, když je ještě 300. Nemusel hledat nic víc, než zkušenosti svých dalších protivníků, Manchester United, kteří v roce 1985 vyhráli své úvodní deset ligové hry a nedokázali ukončit své sucho titulu, které se táhlo 19 dlouhých let. Mistři té sezóny? Uhádli jste, Liverpool, kdo vyhrál jejich posledních deset zápasů. United skončil jako tažený hamstring a ve stejném období zvládl jen tři vítězství.

  V sázce Liverpoolu jako favoritů z prvních titulů však nespadá jen zatím její skvělá hra, ale také relativně slabý start Manchester City. Přestože Cityzens sedí na druhém místě, stáhnou Liverpool o neuvěřitelných osm bodů. Zatímco Liverpool byl dokonalý, City sklouzl několikrát. Město nejprve kleslo za osmi míčky po 2-2 remízu s Tottenhamem ve druhém týdnu sezóny. V týdnech od doby, kdy se minulý víkend také ztratilo 3 až 2 nedávno propagovaného Norwich City a 2: 0 Wolves.

  Pep Guardiola, který má na sobě Fotbalové dresy, to také udělal v City za posledních několik let a je to zázraky. Městský oddíl však konečně začíná stárnout a během léta ztratil důležité kousky, jako je Vincent Kompany. Je to malá změna, ale když jediné přemýšlení oddělující město od Liverpoolu v minulé sezóně bylo jediné, malá změna může být velkým rozdílem.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Liverpool

  Reacties

  Note: HTML is not translated!