Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Milan poslal zvěda, aby sledoval Boadu

  Milan poslal zvěda, aby sledoval Boadu

  Milan poslal skauty, aby sledovali Boadu - útočící senzaci -, ale také využil příležitosti, aby prozkoumal Lyonův merkuriální útočník Memphis Depay v Fotbalové dresy. Bývalý útočník v Manchesteru United ho v posledních dvou letech trhal pro nizozemský národní tým a v Ligue 1 a mohl by se pokusit přestěhovat do většího klubu, když Lyon letos bojuje.

  Egyptská mezinárodní Elneny se v současné době snaží vyřešit svou budoucnost, protože s Arsenalem stále není laskavý a v současné době je zapůjčen v Besiktasu. On a prostředník nabídli své služby Rossonerimu pro nadcházející lednové okno převodu. Elneny se zúčastnila 89 vystoupení v klubu Premier League ve všech soutěžích a získala pouze dva góly.

  27letý muž mohl být pro lednové okno prostředním polem, ale nemá vliv na to, aby se jeho současný klub objevil v této sezoně pouze devětkrát. Elneny se minulý víkend proti Egyptě podařilo dostat se do kvalifikace AFCON na lavičce v 1-1 proti Keni. Milan nabídku odmítl, protože hledá další profily jako posily.

  Útočník AC Milán Krzysztof Piatek chce mít v době, kdy nakonec opustí klub, hodnotu 70 milionů EUR. Piatek s Fotbalové dresy AC Milan podepsal pro Milán v lednu poté, co si užil mimořádný začátek života v Serie A v Janově. Polský útočník vstřelil 13 ligových gólů v 19 vystoupeních během první poloviny sezóny 2018-19, což vedlo k přesunu velkých peněz za hlášený poplatek 35 milionů EUR.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy AC Milan

  Reacties

  Note: HTML is not translated!