Slavia Prague 0-1 Chelsea: Europa League quarter-final first leg

  Chelsea were not at their best but grabbed a crucial away goal via a Marcos Alonso header to beat Slavia Prague 1-0 in their Europa League quarter-final first leg. Alonso byl v posledních týdnech hráčem bitů, když viděl ponor ve formě, ale jeho hlavička z Willianova kříže zaručuje, že favorité Maurizia Sarriho pro soutěž jsou v autosedačce před domácí nohou příštího týdne na Stamford Bridge.

   

  Hazard v fotbalové dresy byl v této sezoně v ohromující podobě a přidal k jeho souboji pro sezónu se závorkou v pondělí večer proti West Ham v Premier League. Chelsea fans were filmed singing an Islamophobic chant about the Egypt international which describes the player as "a bomber" before their UEFA Europa League match. Muži Maurizia Sarriho zatím na turnaji neměli žádné problémy, ale měli by si dávat pozor na oblečení, které tak dramaticky vyhnalo Sevilla 6-5 v souhrnu v předchozím kole.

   

  Miroslav Stoch v dres Chelsea, bývalý hráč Chelsea akademie, šlehal ve slušném volném kopu a snad by Deli měl udělat lépe s jeho hlavičkou ze šesti yardů ven. Chelsea se bude chlubit jinou dimenzí své útočící hry, pokud se dokáže vyrovnat s důslednou hrozbou ze svého levicového záběru, a tak byl nedílnou součástí jejich povzbuzujícího postupu pod vedením Maurizia Sarriho na začátku kampaně.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres Chelsea

  Reacties

  Note: HTML is not translated!