Notice: Undefined offset: 2 in /www/wwwroot/fotbaloveset.com/catalog/controller/blog/post.php on line 967 Superstar v Barceloně se vrátil s pomstou

  Superstar v Barceloně se vrátil s pomstou

  Superstar Barcelona Lionel Messi si v pondělí večer v Paříži vyžádal rekordní šestý Ballon d'Or před Liverpoolem Virgil van Dijk a Juventus 'Cristiano Ronaldo.

  Messi na sobě Fotbalové dresy Barcelona se po pravém křídle hluboko posadil územím Atletico, aby zapálil bodovací sekvenci. On pak vyřezal jeho driblovat uvnitř doleva, dělat 90-stupňová zatáčka zatímco asi 30 yardů od branky. Messi pak trefil míč do Suarez, který poslal míč zpátky zpět k Messi.

  Argentinec, který hrál svou 701. hru pro Barcu, vyrovnal pulzující a napjaté střetnutí v 86. minutě, cvalem dolů pravé křídlo, než prořízl dovnitř, a zahrál jeden-dva s Luisem Suarezem, než zavedl míč do dolního rohu.

  Letošní vítěz skončil překvapivě na pátém místě v minulém žebříčku a tentokrát se vrátil s pomstou, vytvořil typicky vynikající rok před brankou pro Barcu, zasáhl 40 úderů v tomto kalendářním roce a zaregistroval dalších 17 asistencí při startu.

  Barcelonský záložník Ivan Rakitic na sobě Fotbalové dresy po nedělním vítězství nad Atletico Madrid řekl, že nerozumí jeho současné situaci v klubu. Chorvatská mezinárodní strávila v této sezóně po lavici po příchodu Frenkie de Jong velké množství času na lavičce.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy Fotbalové dresy Barcelona

  Reacties

  Note: HTML is not translated!