Van de Beek se ukázal jako jeden z předních cílů transferu Spojených států

  Ole Gunnar Solskjaer zvažuje lednový tah pro záložníka Ajaxa Donny van de Beeka. Van de Beek se stal jedním z předních transferových cílů Spojených států, protože manažer Ole Gunnar Solskjaer se snaží řešit nedostatky na středním poli. Van de Beek strávil knockout fázi téměř výlučně u CAM v 4-2-3-1, ale je také postaven v různých rolích, od uzavíracího středu-uprostřed v 4-3-3 od obranného středního pole ve dvou -man pivot. Při tomto přenosu pravděpodobně také sundá ajax dres. Nyní se říká, že nabídka 50 milionů liber je dostatečná k tomu, aby přilákala nizozemskou stranu k jednacímu stolu.

  Ztráta potenciálních peněžních odměn z hraní ve vyřazovacích etapách Ligy mistrů učinila Ajax zranitelným vůči nabídkám pro jejich hvězdné hráče z bohatších klubů ve velkých ligách Evropy. Vanak Beekův týmový kolega Hakim Ziyech je také na Solskjaerově krátkém seznamu cílů. Uvidíme, kdo nakonec přijme červené Fotbalové dresy.

  Je pravděpodobné, že to bude rušný rok, pokud jde o neshody ve Old Traffordu, ale očekává se, že dojde i k dalšímu odchodu. Jesse Lingard, Juan Mata a Andreas Pereira se i nadále snaží poskytovat munici pro přední linii United.

  Verwante Tags

  Fotbalové dresy ajax dres

  Reacties

  Note: HTML is not translated!